2014 Ygs Soruları ve Cevap Anahtarı

Merhaba üniversite adayı, uzun bir çalışma sürecinin ardından 2014 YGS’de umduğun başarıyı yakalamış olmanı diliyoruz. Her şeyden önce sizlerle   2014 Ygs Soruları ve Cevap Anahtarı‘nı paylaşarak sınav ile ilgili merakınızı ve stresinizi biraz olsun azaltmak isteriz.

Ygs soru çözümleri 2013 yılında da bilindiği gibi üç farklı yöntem ile adaylara ulaşmisti, biri canlı yayında sınavın hemen ardından video olarak, diğeri gazetelerde ve son olarak pdf formatında Ösym sitesinde. Anack bu yil sizlere bu yöntemlerden herhangi biri ile aktaramayacagiz.Artık bu sistem değişecek ve sınava giren adaylar soru ve cevap anahtarlarına ulaşamayacak 23 Mart 2014 YGS sonrası  sınav sorularının sadece küçük bir yüzdelik dilimi yayınlanacaktır. 8  tükçe 8 sosyal 8 matematik 8 fen Toplam 32 adet.

23 Mart 2014 YGS Sınav Soruları ve Cevapları icin tiklayiniz.

Sorular açıklandığında sayfamıza eklenecek 2014 Ygs Soruları ve Cevap Anahtarına ulaşmak için bizi takip etmeyi sürdürün. Hepinize başarılar dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>