2014 Ygs Giriş Yerleri Açıklandı ! * Tıkla Öğren !

2013 LYS sonuçlarının açıklanmasının ardından bu sene tercihte bulunmayacak adaylar ve önümüzdeki sene ilk kez sınava girecek adaylar için önümüzdeki durak 2014 YGS. Sınav hakkında sorulan bir önemli soru da 2014 Ygs Giriş Yerleri ÖSYM sınav başvuru sürecinde adaylara iki il ya da ilçe seçme hakkı tanıyor. Sınava girmeyi tercih ettiğiniz ilçeleri belirterek YGS başvurusunu tamamlıyoruz. ÖSYM bu başvuruları dikkate alarak adayların gireceği okulları belirliyor. Bu belirlemede özellikle adayların istediği ilçeler; boy-kilo ölçüleri önem taşıyor. Bu bilgileri tercih sürecinde doğru vermeniz çok önemli, biz sizlere bunu tekrar hatırlatalım.

ÖSYM 2014 yılı Ygs Giriş Yerlerini 13 Mart 2014 tarihinde açıkladı. Sınava nerede girileceğini aşağıdaki linkten ais üzerinden şifrelerinizi girerek sınav giriş yerlerinize ulaşabilirsiniz.

2014 YGS Giriş Yerleri Tikla Ogren

 2014 Ygs Giriş Yerleri hakkında bilgileri aktarmayı sürdüreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>