2014 YGS Başvuruları ve Tarihleri

2014 YGS Başvuruları ve Tarihleri üzerine yapılmış resmi bir açıklama şuan için mevcut değil. Bir önceki yazımızda 2014 YGS Sınav Tarihi ve Saati hakkındaki tahminlerimizi bildirmiştik. Henüz ygs başvuru tarihi 2014 açıklanmadı; ancak başvuru tarihleri açıklandığında sizlere bu bilgileri aktaracağız. Sizlere YGS başvurusu ve başvuru yöntemi hakkında bir YGS Başvuru Klavuzu hazırladık.

YGS Başvurusunda Dikkat Edilecekler(2012 ve 2013 Yıllarında Yapılmış olan YGS’ler Göz Önünde Bulundurumuştur.):

Bankaya ilk olarak 35 tl yatıyoruz.

Yatırılacak Bankalar:
Halk bankası
Ziraat bankası
Vakıf bank

Sonrasında okul müdürlüklerine elimizdeki banka makbuzu ile beraber gidiyoruz.

Hangi okullara gidebiliriz?
Sadece kendi okulunuz olmasına gerek yok. İstediğiniz bir okulda sınav işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Şifrem yok ne yapmalıyım ?
Şifreyi 3tl karşılığında okullardan alabilirsiniz..

Eski şifrenizi kullanamıyorsanız yenisini almanız gerekmektedir.

İşte hepsi bu kadar…

2014 YGS Başvuruları ve Tarihleri hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaştık. Şimdi ders çalışmanıza devam edebiliriz :)

2014 YGS Başvuruları ve Tarihleri” üzerine 31 düşünce

 1. Turgut

  merhaba,
  Oğlum lise 3 AFS ile Amerika’ya gitti. Bu yıl kendi imkanlarımızla yine Amerika’da Lİse 4 okuyacak. Üniversite sınavına girmesi için önce başvurusu nasıl olacak ve Amerikada bu sınava katılabileceğini duymuştum. Buna imkan var mı? Yaklaşık hangi tarihlerde bu sınavlar yapıldığını da öğrenmek istiyorum.
  Teşekkürler
  Dr.Turgut Göksoy

  Yanıtla
 2. Suna

  Merhaba kizim bu sene lise son sinif ogrencisi. Cifte vatandas. YÖS e girebilmesi icin Türk vatandasligindan cikma basvurusu yaptik daha sonuclanmadi. Yös sinavina kadar sonuclanmasini bekliyoruz ayni zamanda ygs ye de girmek istiyor. YGS basvurusu yaparken formda tc vatandasini mi, yabanci uyrukluyu mu yoksa her ikisini birden mi isaretliyecek?

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>