2014 Ygs Başvuru Ücreti

2014 Ygs yaklaştıkça 2014 Ygs başvuru ücreti ne kadar? sorusu da gündeme gelmeye başladı. Şuan için Ygs başvuru ücretinin ne kadar olacağı ve bu başvuru ücretinin hangi bankalara yatırılacağı konusunda net bir bilgiye sahip değiliz; ancak geçtiğimiz seneyi göz önünde bulunduracak olursak Ygs başvuru ücreti 2014 yılında da aynı önceki iki senede olduğu gibi 35 TL olarak belirlenecek diye düşünebiliriz. Sınava başvuracak ygs adaylarının internet aracılığıyla  “Ygs’ye girmek istiyorum” seçeneğini işaretleyip ya da anlaşmalı bankalar aracılığı ile şubelerde bunu beyan edip 35 TL ödeme yaparak ya da “Sınavsız Geçiş yapmak istiyorum” seçeneğini işaretleyip ya da anlaşmalı bankalar aracılığı ile şubelerde bunu beyan edip 10 TL ödeme yaparak başvuru işlemini gerçekleştirmelerini bekliyoruz.

2014 yılında sınav ücretinde değişiklik olup olmayacağı bilinmiyor; ancak sistemin değişmesi zor gözüküyor. T. C. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası, Akbank ve Kuveyt Türk geçtiğimiz dönemlerde şubelerinden ve internet üzerinden ygs başvurusu ücretini ödeyerek sınava başvuru yapılabilecek başvuru süreci başladığında. Bu ücreti yatırmayan adayların sınava girmesinin mümkün olmadığını tekrar hatırlatalım. 2014 Ygs başvuru ücreti hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaştık. 2014 Ygs’ye katılacak tüm adaylara şimdiden bol şans ve başarılar diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>