2014 Lys Konuları (Yeni Müfredat)

2014 lys konuları sayfamız yeni müfredata göre düzenlenerek güncellenmiştir.

2014 yılında sınava girecek adaylar için Lys maratonunun olmazsa olmazı şüphesiz 2014 Lys Konuları. Ne kadar çok çalıştığımızdan daha önemlisi neye ne kadar çalışacağımızı, hangi konunun ne kadar öneme sahip olduğunu bilmek. Bizler de bu sayfamızda sizlere Lys’de çıkan tüm konular hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

2014 yılı içerisinde konularda yapılacak olan değişiklikleri takip etmek için  sayfamızı sık kullanılanlara ekleyerek en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2014 lys de tüm adaylara başarılar dileriz..

2014 lys konuları

2014 Lys Konuları (Yeni Müfredat)” üzerine 9 düşünce

 1. yunus

  ben bu konuların hepsini bilsem üniversiteye niye gidiyim ki diploma için mi şu ülkeye bak

  Yanıtla
  1. ÖZLEM

   AYNEN ÖLE KESNLIKLE KATILIORM BUNCA KONU BUNCA BILGI TEK BIR SINAV DA BIRLESTIRILIYOR SACMALIK TAMAMEN SACMALIKK

   Yanıtla
 2. burak derici

  arkadaslar ben meslek lisesinde okuyorum benim matematiğim yok ama fen edebiyat sosyal konularında iyim bu tm yada mf puanlarında matematiğe girmedin mi puan hesaplanıyo mu yoksa geçersiz mi sayılıyor öğrenebilir miyim bilen arkadasımız varsa

  Yanıtla
  1. büşra taşkıran

   bende meslek lisesi okuyorum. örnek veriyorum ts puanı için iki sınava girmen gerekiyor (ed-cog , sosyal). edebiyat-cografya sınavına girersen tm puanıın büyük bir kısmını karşılıyor ama garanti olması için eşit agırlık istiyorsan matematik geo sınavı ve edebiyat cogrfya sınavına girmeni öneririm. en azından 3-5 tane yapsan bile yeter hesaplanır puanın. mf puanı içinde; fen sınavına girmen yeterli ama matematik geo sınavına girip 3-5 tane yapman kârına diye düşünüyorum.. ama puanların tam olması için alakalı iki oturum sınava girmen gerekiyor 1 sınavla puan biraz düşük olur. sen en iyisi sözelden sınava gir matematik gerektirmiyor.. başarılar :)

   Yanıtla
 3. mağdur öğrenci

  BİR ÖĞRETMEN BİR DERSİ ZOR ANLATIYORKEN, BİR ÖĞRENCİNİN TÜM DERSLERİ ANLAYIP EZBERLEMESİ İSTENİYORSA..
  BURASI BİZİM ÜLKEDİR ;))

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>